Koszty wykorzystania wody stale drożeją, a można ich uniknąć. Do tego celu służą zbiorniki podziemne. Pozwalają na znaczne oszczędności dzięki gromadzeniu deszczówki.

Umieszczenie zbiornika pod ziemią to wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy założyli już ogród. Zbiorniki są bardzo wytrzymałe i pojemne. Możliwe jest ich połączenie w celu uzyskania oczekiwanej wielkości. Dzięki stabilnej konstrukcji można je usadowić poniżej poziomu wód gruntowych.

Wykonane z polietylenu ściany zbiorników są gładkie, a to ułatwia ich czyszczenie. Charakteryzują się też wieloletnią szczelnością, gdyż tworzy się je z jednej formy, bez zgrzewania części.

Zbiorniki idealnie przetrzymują wodę w okresie opadów atmosferycznych. Uzbierana deszczówka może być bez przeszkód wykorzystana do codziennych prac w ogrodzie, na przykład podlewania trawnika. Sprawdza się też przy myciu samochodów i podłóg, zasilaniu spłuczek toaletowych oraz napełnianiu oczek wodnych.

Chcesz znacznie ograniczyć wydatki na wodę w swoim gospodarstwie domowym? Właśnie po to są zbiorniki podziemne. Zapraszamy do kontaktu.