Przy braku odpowiedniej kanalizacji deszczowej warto pomyśleć o systemie zbierającym wodę deszczową i przesyłającym ją w grunt, by bezproblemowo wsiąkała. Z tego powodu stworzono skrzynki rozsączające.

Skrzynki sprawdzają się przy odwodnieniu dachów, dróg i placów w obiektach prywatnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Starannie zbierają i rozsączają zbędną wodę, by nie zalegała na powierzchni i nie prowadziła do zawilgocenia budynków oraz tworzenia kałuż. Mają lepszą wydajność niż żwirowe rowy odwadniające.

Montaż skrzynek jest bardzo prosty i szybki, można wykonać go samodzielnie. Elementy konstrukcji są lekkie i pozwalają na łączenie ich w dowolny sposób, na przykład poprzecznie i w pionie. Dzięki temu łatwo uzyskać idealny kształt i pojemność.

Skrzynki charakteryzują się dużą wytrzymałością. Po przykryciu ich warstwą ziemi o odpowiedniej grubości znoszą nawet spore obciążenia.

Brzmi interesująco? Wystarczy się z nami skontaktować, a odpowiemy na dodatkowe pytania i przybliżymy korzyści płynące z tego rozwiązania.