Podbitki służą estetycznemu wykończeniu okapów dachowych. Nieważne, jak bardzo skomplikowane detale zawiera dany dach – szeroki zestaw podbitek belgijskiej firmy Oroplastic doskonale poradzi sobie z każdym zadaniem. Konstrukcja nie tylko zasłoni nieładne krokwie i deski, ale również uchroni przed ptakami i owadami, które lubią ulokować się w dachu.

Główny atut oferowanych podbitek to nowoczesny materiał budowlany stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia. Charakteryzuje się dużą trwałością i nie potrzebuje konserwacji. Jest całkowicie odporny na pleśń, grzyby i larwy szkodników. Nie rozprzestrzenia ognia.

W skład podbitek wchodzą perforowane panele wentylacyjne, które zapewniają prawidłowy przepływ powietrza pod pokryciem dachu. Specjalny system komór z kolei stanowi gwarancję sztywności i wytrzymałości całej konstrukcji. Całość można zamontować łatwo i szybko.

Dzięki zastosowaniu w produkcji granulatu pierwotnego możliwe jest uzyskanie żywego, przyjemnego koloru. W ofercie znajduje się szeroka gama barw do wyboru, by pasowały do wyglądu każdego domu.

Nie wiesz, jakie podbitki wybrać dla swojego dachu? Chętnie doradzimy. Wystarczy się z nami skontaktować.