Jak w łatwy sposób i w korzystnej cenie wykończyć dach, by prezentował się idealnie? Rozwiązaniem są podbitki dachowe VOX. Poradzą sobie z najbardziej wymagającymi detalami, zapewniając jednocześnie estetykę i ochronę dachu.

Tym, co wyróżnia oferowane podbitki dachowe, jest wykorzystany w ich produkcji nietoksyczny i niepalny materiał. Charakteryzuje się trwałością i lekkością. W dodatku posiada kompletną odporność na grzyby, pleśń, rdzę oraz gnicie. Niestraszne mu także wszystkie szkodniki i insekty.

Specjalna sztywność paneli pozwala na szybki i łatwy montaż samodzielny. Wystarczy raz zamontować podbitki, by cieszyć się ich obecnością przez długie lata. Niepotrzebna jest regularna konserwacja oraz malowanie. Konstrukcję można bez problemu myć detergentami i wodą. Co więcej, perforowane panele wentylacyjne dbają o odpowiednią wentylację połaci dachowej.

Niebagatelną rolę odgrywa dopracowany w każdym szczególe wygląd podbitek, w tym staranny dobór kolorystyki. Półmatowa powierzchnia oraz struktura wyglądają jak pokryte słojami drewna. Dzięki temu pasują do każdej stolarki drzwiowej i okiennej, połaci dachowych i bram garażowych.

Szukasz najlepszych podbitek dachowych dla swojego domu? Skontaktuj się z nami. Pomożemy znaleźć idealne rozwiązanie.