Dzięki odpływom podłogowym możliwe jest wygodne odprowadzanie wody z podłogi w każdym pomieszczeniu, zwłaszcza w łazience, pralni, myjni, kuchni, suszarni, garażu i pomieszczeniach gospodarskich. Wydajność odpływu gwarantuje niezaburzony przebieg wody. Sprawdzą się też na zewnątrz, przede wszystkim na balkonach i tarasach.

Tworzywo sztuczne użyte do wykonania odpływów jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury. Nie niszczy się również pod wpływem kwasów oraz zasad.

Odpływy podłogowe można bez problemu zamontować samodzielnie, za pomocą połączeń wtykowych. Podłączenie pod każdy system rurowy jest bardzo łatwe i nie zajmuje dużo czasu.

Warto również rozważyć dołączenie dodatkowej blokady antyzapachowej. W przypadku niekorzystania przez kilka dni z instalacji wodnej może wytworzyć się mało przyjemny zapach. Blokada zapobiegnie jego wydobywaniu się na zewnątrz.

Jeśli potrzebujesz niezawodnej instalacji do punktowego zbierania wody, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy.